Zave

Gaisa siltumsūkņa un klimata kontroles iekārtas remonts

Gaisa siltumsūkņi ir izturīgas klimata kontroles iekārtas, bet, neraugoties uz to, tām pastāvīgi jāveic apkope, lai nodrošinātu efektīvu un energoekonomisku darbību.

Klimata kontroles iekārta, kurai ilgstoši nav veikta apkope, sliktākajā gadījumā var pārtraukt strādāt, un tad būs nepieciešami nopietnāki remontdarbi.


Klimata kontroles iekārtas remontu vienmēr veic apmācīti speciālisti. Gaisa siltumsūkņa remonts ir pakalpojums, kuru piedāvā gandrīz ikviens klimata kontroles iekārtu izplatītājs. Ja jūsu siltumsūknis ir sabojājies un vispār nestrādā, vērsieties pie KlimataVeikala ekspertiem, un mēs parūpēsimies par to, lai siltumsūknis tiktu salabots.


Visu klimata kontroles iekārtu remontu, t. sk. siltumsūkņa remontu, garantijas darbības periodā veic pārdevējs, bez maksas. KlimataVeikals piedāvā 5 gadu garantiju daudzu ražotāju siltumsūkņiem, ja tiek veikta regulāra, sertificēta apkope. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.


Gaisa siltumsūkņa remonts tiek nodrošināts arī pēc garantijas laika beigām, taču šajā gadījumā ir jārēķinās ar to, ka visi saistītie izdevumi pasūtītājam būs jāsedz pašam.Kad ir nepieciešams siltumsūkņu remonts?


Klimata kontroles iekārtu remonts ir nepieciešams tikai tad, ja siltumsūknis nestrādā, nepūš siltumu vai rada skaņas, kādu iepriekš nav bijis.


Siltumsūkni darba kārtībā uztur pastāvīga tīrīšana, kas jāveic pirms un pēc apkures perioda sākuma. No lielākajiem putekļiem regulāri jāattīra filtri, kas atrodas siltumsūkņa panelī.


Rudenī ir vērts pārbaudīt, lai uz siltumsūkņa ārējā bloka nebūtu lapu un koka zaru, ziemā – daudz sniega un ledus. Visi svešķermeņi gaisa siltumsūkņa ārējā blokā kavē siltumsūkņa normālu darbību.


Ja siltumsūknis arī pēc iekšējās un ārējās daļas attīrīšanas strādā nepareizi, ir vērts sazināties ar ekspertiem, lai pasūtītu siltumsūkņa apskati vai remontu.


Sazinieties ar KlimataVeikals, lai saņemtu piedāvājumu – klimata kontroles iekārtu remonts Rīgā un citur Latvijā.