Zave
PAR MUMS

Laimīgāki klienti, zemāki enerģijas rēķini un mazāka ietekme uz klimatu

Mēs koncentrējamies uz energoefektīvu iekštelpu klimata un mājas atjaunojamās enerģijas risinājumu nodrošināšanu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam.


Mēs radām risinājumus, kas patērē pēc iespējas mazāk enerģijas, un piedāvājam saviem klientiem pēc iespējas vairāk priekšrocību Enerģiju taupošie gaiss-gaiss, gaiss-ūdens, zemes un izplūdes gaisa siltumsūkņi apkurei.


Efektīvi gaisa kondicionieri dzesēšanai. Saules enerģijas risinājumi elektroenerģijas un siltuma ražošanai sadzīvē. Viedie elektromobiļu lādētāji mūsdienīgam personīgajam transportam.


RADĀM IZMAIŅAS JUMS BLAKUS

Lielākais iekštelpu klimata risinājumu mazumtirgotājs Ziemeļeiropā

Katru gadu tūkstošiem māju īpašnieku izvēlās energoefektīvus iekštelpu klimata risinājumus pie mums. Mēs esam lepni apkalpot klientus 8 Eiropas valstīs.


Fokuss uz ietekmi. Mūsu risinājumi un produkti samazina enerģijas patēriņu un ietekmi uz apkārtējo vidi, neierobežojot ērtības vai komfortu. Mūsu uzņēmums un cilvēki īsteno vienu un to pašu ilgtspējības principu mūsu uzņēmējdarbībā un pakalpojumos – no ikdienas darbībām līdz piegādei.


Fokuss uz cilvēkiem. Siltumsūkņi, gaisa kondicionieri un saules tehnoloģijas rada pozitīvas pārmaiņas to lietotājiem un videi, taču to izvēle un iegāde var būt sarežģīta. Ikdienā mēs koncentrējamies uz to, lai šīs darbības būtu vienkāršas ikvienam, tādejādi pēc iespējas vairāk cilvēku varētu sākt izmantot enerģijas taupīšanas risinājumus.


Mūsu ceļojums sākās Zviedrijā, nodrošinot klientiem energoefektīvu apkuri kopš 1988. gada, un tagad piedāvājam plašu viedo enerģijas risinājumu klāstu jebkurai modernai mājai vai ofisam.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS

Plaša izvēle, lieliskas cenas, ātrs klientu atbalsts un daudz kas cits

 • Top produkti

  Lai katrs atrod to, kas der un patīk. 


 • Labākās cenas

  Lai katrs var atrast risinājumu, kas atbilst budžetam 
 • Vienkāršs lietošanā

  Lai katrs pēc iespējas ātrāk atrod to, ko vēlas.
 • Know-how prasmes

  Lai ikviens saņemtu vislabāko padomu pirms iegādes.
 • Labs serviss

  Lai katram kaut nedaudz paspilgtinātu dienu.
 • Ātra piegāde

  Lai visi pēc iespējas ātrāk saņemtu visas priekšrocības