Zave

Cilvēki, kurus vieno rūpes par nākotnes vidi un enerģijas taupīšanu

Enerģija un enerģijas taupīšana ir mūsu kaislība. Mēs vēlamies dot savu ieguldījumu videi draudzīgu un taupīgu tehnoloģiju aizvien plašākas izmantošanas veicināšanā un cenšamies ar to aizraut arī savus klientus.


Vai arī Jūs esat domājuši, kāds varētu būt Jūsu ieguldījums vides nākotnei? Ja jā, tad esat īstajā vietā.


Mēs esam enerģētikas eksperti un entuziasti un mums ir ideāls risinājums tieši Jums! Izvēlieties siltumsūkni savai mājai vai birojam – energoefektīvu, izmaksu ziņā taupīgu un videi draudzīgu apkures un dzesēšanas risinājumu! Vēl neesat pārliecināti? Sazinieties ar mūsu ekspertiem! Viņi spēs atbildēt uz visiem jautājumiem, un jūs kopīgi atradīsiet labāko siltumapgādes risinājumu Jūsu mājoklim!


Iepazīstiet mūsu cilvēkus

Pārdošanas speciāliste

Dace

DARBS ZAVE UZŅĒMUMĀ

Pievienojieties mūsu komandai

Ja esat savas nozares profesionālis un vēlaties jaunus izaicinājumus, sazinieties ar mums un atsūtiet savu CV. Varat arī sameklēt ZAVE LinkedIn profilu.

KĀPĒC IEGĀDĀTIES SILTUMSŪKNI PIE ZAVE

Siltumsūknis ir videi draudzīgs un ilgtspējīgs apkures un dzesēšanas risinājums. Tā ir labākā izvēle zaļākai nākotnei.

 • Energoefektivitāte

  Siltumsūkņi ir ļoti energoefektīvi, jo paši nesilda un arī nedzesē gaisu, bet gan ar neliela elektrības daudzuma palīdzību pārvieto siltumu no vienas vietas uz otru. Tas nozīmē, ka gaiss tiek sasildīts vai atdzesēts, izmantojot daudz mazāku enerģijas daudzumu, palīdzot samazināt enerģijas rēķiniem un siltumnīcas efekta izraisošo gāzu emisijas.
 • Ietaupījums

  Tā kā siltumsūkni var izmantot ļoti dažādos klimatiskajos apstākļos, un tas var gan sildīt, gan atdzesēt mājokli, nav nepieciešams ieguldīt līdzekļus vairākās atsevišķās sistēmās. Turklāt augstās energoefektivitātes dēļ ievērojami samazinās arī ikmēneša enerģijas rēķini.
 • Videi draudzīgi

  Energoefektīvie siltumsūkņi rada arī mazāku siltumnīcas efekta izraisošo gāzu emisiju un palīdz samazināt ēkas radīto oglekļa pēdas nospiedumu.
 • Atjaunojami enerģijas avoti

  Siltumsūkņus var darbināt ar atjaunojamiem enerģijas avotiem, piemēram, saules vai vēja enerģiju, kas savukārt samazina atkarību no fosilā kurināmā un palīdz cīnīties pret klimata pārmaiņām.
 • Ilgmūžība un drošība

  Siltumsūknis nerada drošības riskus, sistēma ir noplūžu un ugunsdroša, un tai ir ilgs kalpošanas laiks, salīdzinot ar tradicionālajām apkures un dzesēšanas sistēmām – līdz 20 gadiem vai vairāk, kas savukārt palīdz samazināt atkritumu daudzumu un taupīt dabas resursus.