Zave

Gaisa siltumsūkņu tirdzniecība - kur nopirkt siltumsūkni?

Gaisa siltumsūkņu ziedu laiki ir pienākuši - daudzi cilvēki iecienījuši gaisa siltumsūkņus, jo ​​to izmantošana sniedz iespēju gan apkurei, gan dzesēšanai. Līdz ar to ir augusi gaisa siltumsūkņu pārdošanas apjomi gan Latvijā, gan citviet Eiropā.

Gaisa siltumsūkņu tirdzniecība Latvijā


Gaisa siltumsūkņus pārdod daudz un dažādos veikalos – tos var atrast gan būvniecības veikalos, gan veikalos, kas specializējas tieši siltumsūkņu tirdzniecībā. Gaisa siltumsūkņu pārdošana  pēdējo piecu gadu laikā ir pieaugusi, un lielā pieprasījuma dēļ tos nopirkt var gandrīz jebkurā pilsētā.


Kur nopirkt gaisa siltumsūkni?


Siltumsūkņu tālākpārdevēju ir daudz un tāpēc pirms siltumsūkņa iegādes ir jāpārliecinās par pārdevēja kvalitāti un prasmēm. Siltumsūknis jāiegādājas pie profesionāla apkures iekārtu izplatītāja, kuram ir plašs augstas kvalitātes produktu klāsts un zināšanas, lai ieteiktu klientam piemērotu siltumsūkni.


Jāpievērš uzmanība arī tam, vai siltumsūkņa piegādātājs veic uzstādīšanu vai var piedāvat profesionālu montāžas firmu kontaktus. Siltumsūkņu pārdošanai un uzstādīšanai vajadzētu iet roku rokā. Vienmēr dodiet priekšroku pārdevēju ieteiktajām montāžas firmām! KlimataVeikals piedāvā siltumsūkņu pārdošanu un uzstādīšanu kopā - visus darbus veic apmācīti speciālisti.