Zave

Kondicionētājs laba gaisa nodrošināšanai jeb klimata kontroles iekārta mājoklim

Latvijas vēsajā un mitrajā klimatā galvenokārt domājam par apkures periodu un esam pieraduši daudz ieguldīt jaudīgā apkures sistēmā.

Bieži aizmirstam, ka pavasaris un vasara var būt diezgan karsti gadalaiki arī mūsu platuma grādos. Kad āra temperatūra ir augsta nevis zema, mums jādomā nevis par to, kā uzsildīt istabas, bet gan par to, kā uzturēt stabilu un patīkamu temperatūru iekštelpās. Karstā laikā ļoti uzsilst arī dzīvokļi un mājas un gaiss paliek smacīgs. Logu atvēršana un vēdināšana nav variants, jo dienā tas ienes istabā vēl vairāk silta gaisa, un tikai vakara gaiss atvēsina iekštelpas.


Šādā periodā nepieciešams iegādāties mājokļa klimata kontroles iekārtu, kas atvēsina un atsvaidzina telpas. Kondicionētāji ir risinājums stabila iekšēja klimata uzturēšanai.


Kondicionētājs mājoklim?


Kondicionētājs atdzesē, atsvaidzina, attīra iekštelpu gaisu. Mūsdienīgas kondicionētāju iekārtas arī samazina gaisa mitruma līmeni un likvidē sliktus aromātus. Tāpat iespējams arī iegādāties iekārtu, kas pilda divas funkcijas: ziemā apsilda un vasarā atdzesē. Šādas iekārtas tiek sauktas par invertora tipa iekārtām un Latvijas klimatā tās ir piemērotas izmantošanai visu gadu.Aizmirstiet karstas un piesmakušas telpas, ar kondicionētāju panāksiet ideālu un stabilu iekšējo temperatūru. Labs iekšējais klimats savukārt nodrošina labu miegu un labsajūtu mājās!


Izvēlieties vislabāko kondicionētāju mājoklim KlimataVeikalā. Ja nepieciešama palīdzība, izvēloties ierīci, vērsieties pie mums!