Zave

Gaisa kondicionētājs – labs iekšējais klimats vasarā

Pavasarī un vasarā laiks kļūst siltāks – beidzas lielais apkures periods un, ja āra temperatūra ir augsta, iekštelpās var kļūst pavisam silti. Pārāk silta istaba var kļūt piesmakusi un ļoti karsta arī mūsu klimatā. Ideāli, ja vidējā temperatūra iekštelpās visu gadu ir apmēram 21-22 grādi, atkarībā no telpas. Vasarīgi karstajā periodā šādas temperatūras sasniegšana ir sarežģīta, ja ne neiespējama.

Vislabāko iekšējo klimatu nodrošina gaisa kondicionētājs, kas attīra, atsvaidzina un dzesē iekštelpu gaisu.


Kādēļ izvēlēties gaisa kondicionētāju?


Gaisa kondicionētājs ir vienīgā pareizā izvēle iekštelpu gaisa atsvaidzināšanai un dzesēšanai. Izmantojot plašo funkciju klāstu, ar gaisa kondicionētāju var samazināt arī gaisa mitrumu telpā vai cīnīties ar nepatīkamu aromātu, piemēram, ēdiena smaržu. Visas iespējamās funkcijas ir atkarīgas no iekārtas izvēles – izvēlieties gaisa kondicionētāju šeit.


Iekšējā temperatūra ar gaisa kondicionētāju

Atkarībā no iekārtas specifikācijas, ar kondicionētāju iespējams regulēt iekštelpu temperatūru diapazonā 16-30 grādiem. Daži kondicionētāji spēj iekštelpas arī apkurināt, šāda tipa gaisa kondicionētāji tiek saukti par invertora tipa iekārtām.


Latvijas klimatā ir vērts izvēlēties invertora tipa iekārtu, lai nodrošinātu ideālu iekšējo klimatu gan vasarā, gan ziemā.


Gaisa kondicionētājs – kādu izvēlēties?


Iekārtas izvēle ir atkarīga no cilvēka vēlmēm – vai vēlaties invertora tipa iekārtu vai vienkārši parastu iekārtu, kas atsvaidzina un atdzesē iekštelpas karstā laikā. Tāpat ir svarīgi pievērst uzmanību telpas plānojumam, lielumam un vēlamajai lietošanas intensitātei.


Vidēji kondicionētājs kalpo apmēram 10 gadus – daudz ir atkarīgs no tā, cik intensīvi to lieto un kā tiek veikta iekārtas apkope. Ilgstošu izturību nodrošina pareiza iekārtas izvēle – galvenokārt svarīga ir piemērota jauda. Iekārta ar pārāk zemu jaudu ir jāizmanto ļoti bieži, tādēļ tās lietošanas laiks saīsinās.


Lai izvēlētos pareizo iekārtu, ir jāvēršas pie speciālistiem – sazinieties ar mums un atradīsim vislabāko modeli jūsu mājoklim!