Zave

KlimataVeikala līzings

KlimataVeikala līzings – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!


Izmantojiet KlimataVeikala līzingu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. KlimataVeikala līzings nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Īpaši patīkama iespēja - sāciet maksāt tikai pēc uzstādīšanas! Atzīmējiet ķeksīti pie izvēlnes "Pirmais maksājums pēc 3 mēnešiem"!


Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties KlimataVeikala līzings kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.


KlimataVeikala līzings ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.


KlimataVeikala līzinga standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Procentu likme fiksēta 21,2%
  • Līguma maksa 0 eiro
  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem
  • KlimataVeikala līzings ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.
  • Ja summa pārsniedz 1399 EUR, obligāti jāveic pirmā iemaksa 10% apmērā. 


Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 668 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un fiksētā procentu likme 21,2 %, vienreizēja līguma maksa 0,00EUR, eiro gada procentu likme 23,37% ikmēneša maksājums 62,26 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 747,12 eiro.


KlimataVeikala līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.

E-pasts: info@esto.lv  

Tālrunis: (+371) 662 222 50


Klientu atbalsts
KlimataVeikala līzings