Zave

Jauna kondicionētāja uzstādīšana mājās

Kondicionētājs iekštelpām gada karstajā laikā! Kondicionētājs uztur stabilu iekštelpu klimatu un ir īpaši nepieciešams visām telpām, kas karstā laikā kļūst piesmakušas un ļoti uzkarst. Kur un kā uzstādīt kondicionētāju, lai tas darbotos visefektīvāk?

Kur uzstādīt kondicionētāju?Ir dažāda veida kondicionētāji un, atkarībā no iekārtas veida, tie jāuzstāda atbilstoši to darbības principiem.


Visizplatītākie ir šādi modeļi: sienas, griestu, grīdas un mobilais modelis. Dzīvojamajās un daudzdzīvokļu mājās ir izplatīti arī kanāla tipa modeļi, kas ir uzstādīti aiz piekaramajiem griestiem, pagrabā vai kādā citā neredzama vietā. Ar šo modeli gaiss caur kanāliem tiek novadīts dažādās telpās, tādēļ kanāla tipa modelis nodrošina vairāku telpu atdzesēšanu.


Sienas modelis ir visizplatītākais kondicionētājs izmantošanai iekštelpās. Sienas modeļa priekšrocība ir cena un vienkāršā uzstādīšana. Kondicionētāja uzstādīšanai ir nepieciešama, maksimums, 1 kvadrātmetru liela brīva sienas virsma, uz kuras uzstādīt bloku. Izvēloties kondiconētāja atrašanās vietu, ir jārēķinās arī ar to, kā notiks gaisa cirkulācija telpā un vai vakarā gaiss spēs nokļūt arī citās telpās.


Grīdas modelis bieži tiek izmantots restorānos un naktsklubos. Šī modeļa gadījumā iekšējais bloks ir novietots uz grīdas un gaiss vienlaicīgi tiek virzīts tikai vienā virzienā.


Griestu modelis ir izplatīts biroju ēkās un arī dzīvojamajās mājās. Šis modelis ļauj izmantot augstākas jaudas kondicionētājus, kas tiek montēti uz griestiem.


Mobilais modelis ir visērtākais no visiem veidiem. Tam nav nepieciešama speciālista uzstādīšana un tas ir viegli pārvietojams. Siltais gaiss tiek izvadīts no telpas ar īpašu cauruli, kas parasti ir pievienota logam vai ventilācijas caurulei. Mobilā modeļa vājā puse ir tā skaļums: šis ir vistrokšņainākais kondicionētājs.


Iegādājieties klimata kontroles iekārtu iekštelpām un izbaudiet patīkamu iekšējo klimatu arī vasarā!