Zave

Apkures sistēmas daudzdzīvokļu ēkās: gaisa siltumsūknis un gaisa kondicionēšana dzīvoklī

Gaisa siltumsūkņi ir ideāls apkures risinājums daudzdzīvokļu ēkām. Mazākas daudzdzīvokļu mājas apkures sistēmu var atrisināt, uzstādot gaiss-ūdens siltumsūkni, savukārt atsevišķam dzīvoklim pietiks ar tradicionālo gaiss-gaiss siltumsūkni.

Kuru gaisa siltumsūkni izvēlēties savam mājoklim? Zemāk sniegsim pārskatu, kā izvēlēties pareizo gaisa siltumsūkni savam dzīvoklim.


Gaisa siltumsūknis dzīvoklim - kāpēc izvēlēties tieši to?


Gaisa siltumsūkņa galvenās priekšrocības ir: tas ir ērts izmantošanā un draudzīgs pret vidi, kā arī tā zemās apkures izmaksas.

Gaisa siltumsūknis samazinās pašreizējās apkures izmaksas par 70-80% salīdzinājumā ar elektrisko apkuri.

Precīzs apkures izmaksu ietaupījums ir atkarīgs no izmantotā apkures avota un tā elektroenerģijas patēriņa.


Dzīvoklim piemērots gaisa siltumsūknis jāizvēlas, ņemot vērā dzīvokļa izmēru, plānojumu un ēkas siltumizolāciju. Jāņem vērā arī mājsaimniecības lielums, no kura lielā mērā ir atkarīgi patēriņa paradumi un gaiss-ūdens siltumsūkņa gadījumā sadzīves ūdens lietošanas biežums un daudzums noteiktā laika periodā.

Jo lielāks dzīvoklis vai zemāka tā siltumizolācija, jo jaudīgāks gaisa siltumsūknis nepieciešams dzīvoklī. KlimataVeikala speciālisti palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.


Gan gaiss-ūdens siltumsūknis, gan gaiss-gaiss siltumsūknis savāc siltumenerģiju no gaisa un izmanto to, lai sildītu telpu. Gaiss-ūdens siltumsūknis izmanto ūdeni siltumenerģijas pārvadei, un tāpēc dzīvoklī esošais gaiss-ūdens siltumsūknis ļauj sildīt gan iekštelpas, gan sadzīves patēriņa ūdeni.


Taču dzīvoklī esošais gaiss-gaiss siltumsūknis nodrošina labu iekštelpu klimatu visu gadu - silda iekštelpas un, ja nepieciešams, vasaras laikā atdzesē gaisu.  Iegādājoties jaunāku gaisa siltumsūkni, gaisa kondicionēšana dzīvoklī tiek garantēta. Dzesēšanas režīms ir pieejams gan gaiss-ūdens, gan gaiss-gaiss siltumsūkņiem. Izvēloties siltumsūkni ar dzesēšanas funkciju, tiek garantēts optimālais klimats un gaisa kondicionēšana dzīvoklī!Daudzdzīvokļu māju apkures sistēmas bieži ir novecojušas un nepiemērotas, apkures sistēmu speciālisti palīdzēs izvēlēties jaunu un mūsdienīgāku risinājumu - sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim atrast labāko risinājumu dzīvokļa vai daudzdzīvokļu mājas apkurei. Izvēlieties labu gaisa kondicionieri savam dzīvoklim pie mums un ietaupiet apkures izmaksas par divām vai vairāk reizēm!