Zave

Cenas garantija

KlimataVeikals.lv vislabākās cenas garantijaKas ir vislabākās cenas garantija?


Vislabākās cenas garantija ir solījums, ka pircējs klimataveikals.lv interneta vietnē vienmēr saņems vislabāko cenu produktiem ar marķējumu “Cenas garantija”.Tas nozīmē, ka, ja klimataveikals.lv tiešsaistes veikalā pirkuma noformēšanas brīdī Latvijā  strādājošos mazumtirdzniecības un e-veikalos ir atrodams identisks produkts par izdevīgāku cenu, zaveenergy.lv apņemas izteikt pircējam vēl labāku piedāvājumu. Mūsu atlaide, salīdzinājumā ar konkurējošu piedāvājumu, ir vismaz 3 % (1000 € pirkuma gadījumā -30 €).


Tam ir jābūt pārbaudāmam piedāvājumam un piedāvājumam jābūt pieejamam arī citiem pircējiem.


Lai saņemtu šo atlaidi, iesniedz mums konkurējošu piedāvājumu, izmantojot e-pastu (info@klimataveikals.lv), vai informē pa tālruni (tālr. 67 717 250). Nodarbosimies ar to nekavējoties (darbdienās 9.00-18.00).Vislabākās cenas garantijas noteikumi no 01.02.2022.


Vislabākās cena garantija ir spēkā klimataveikals.lv interneta veikalā.

Vislabākās cenas garantijas piemērošanas reģions ir Latvijas Republika. Lai saņemtu vislabākās cenas garantiju, salīdzināmajai precei jābūt identiskai, ar tādu pašu produkta kodu, jaunai un neatvērtā iepakojumā.

Vislabākās cenas garantijas pamatā ir Latvijas* veikalos reāli pieejamā prece. Uz produktiem, kuri tiek pārdoti pēc pasūtījuma, vai produktiem, kuru pārdošana ir beigusies, vislabākās cenas garantija netiek attiecināta. Pircējam ar cita tirgotāja cenrādī vai mājaslapā pieejamo informāciju ir jāpierāda, ka tur cena ir zemāka.

Vislabākās cenas garantiju var pieteikt tikai pirms pirkuma.

Salīdzināmā cena ir produkta cena tajā brīdī, kad klimataveikals.lv pārbauda citur esošo piedāvājumu.

Vislabākās cenas garantija netiek attiecināta uz citu tirgotāju ierobežota daudzuma piedāvājumiem, paraugiem, pircēja atgrieztiem produktiem, lietotiem produktiem, kļūdainām cenām.

Vislabākās cenas garantija netiek attiecināta uz ar preci saistītiem pakalpojumiem.Nomaksas līguma maksa klimataveikals.lv e-veikalā ir 0 eiro.


Nodrošinām kredītbrīvdienas līdz 3 mēnešiem.


Klientu atbalsts
Cenas garantija