Zave

Līdz pat 70% no siltumsūkņa cenas atpakaļ!

Spējā elektrības un gāzes cenu sadārdzināšanās ir ietekmējusi lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju. VARAM realizētās atbalsta programmas ietvaros varat nomainīt savu esošo fosilā kurināmā apkures katlu pret jaunu apkures veidu, kur tiek izmantoti atjaunojamie energoresursiAizvadītā ziema nāca ar virkni ne pārāk patīkamu pārsteigumu - strauju elektrības un gāzes cenu sadārdzināšanos. Lai nodrošinātu ilgtermiņa risinājumu apkurei par pieejamāku cenu un arī samazinātu siltumnīcefekta gāzes emisijas veidošanos, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija izstrādājusi atbalsta programmu atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās.


Šīs programmas ietvaros varat nomainīt savu esošo fosilā kurināmā apkures katlu pret jaunu apkures veidu, kur tiek izmantoti atjaunojamie energoresursi (biomasas granulu katli, siltumsūkņi, saules kolektori) vai pieslēgties centralizētai siltumapgādes sistēmai, kā arī uzsākt vai paplašināt elektroenerģijas ražošanu no atjaunojamajiem energoresursiem (saules paneļi, vēja ģeneratori) mājsaimniecības pašpatēriņa vajadzībām.  


KlimataVeikals ir Jūsu uzticamais partneris siltumsūkņu izvēlē- vai tas būtu gaiss-gaiss tipa siltumsūknis, lai apsildītu un atvēsinātu mazāka izmēra māju vai vasarnīcu, jeb gaiss-ūdens siltumsūkņi, kuri spēj ne tikai nodrošināt ērtu un drošu mājas apkuri par draudzīgu cenu, bet, pievienojot boileri, sildīs arī ikdienas vajadzībām nepieciešamo karsto ūdeni! 


Iepazīties ar projekta noteikumiem varat šeit.


Savukārt uzzināt visas aktualitātes par projektu, kā arī aizpildīt un iesniegt pieteikumu elektroniski varat šeit.


Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk informācijas par Jūsu mājoklim piemērotāko siltumsūkņa risinājumu!
Līdzīgas ierīces
Līdz pat 70% no siltumsūkņa cenas atpakaļ!